YPAČ ASMENIŠKAI PRITAIKYTA KŪRYBINĖ OAZĖ, SUKURTA 100% SPECIALIAI TAU

Praleisk 1 dieną su manimi manifestuoti savo savirealizacijos  tikslus ir gyvenimo būdo svajones. 

Brangi Moterie,

Džiaugiuosi, kad atradai savo kelią čia.

Tikriausiai, sunkiai dirbai, kad pasiektum dabartinį sėkmės lygį savo karjeroje, versle ir gyvenime.

Turi, kuo didžiuotis, tačiau pavargai siekti savo didelių tikslų pernelyg vyrišku būdu - aukodama savo vertybes, natūralų ritmą ir širdies troškimus.

Žinai, kad laikas kurti NAUJU būdu.

Priešais tave yra nauja vizija tavo kito skyriaus, kuriame įgyvendini savo savirealizacijos ir gyvenimo būdo svajones, harmoningai su savo Moteriška prigimtimi.

Nusipelnei to.

 Ar tai esi tu?

Jauti, kad stovi ant naujo šuolio slenksčio su galimybe pakilti savo moteriškoje lyderystėje ir finansinėje laisvėje.

Nori būti atlyginama tikrąją tavo dovanų vertę, kad galėtum galingai vesti savo misiją į priekį ir mėgautis savo gyvenimu.

Nori jaustis laisva nuo streso, kurdama savo prasmingą įtaką savo tempu.

Nori būti matoma tavo išskirtinume, atpažįstama tavo idealios auditorijos, siekiama tavo svajonių klientų. 

Esi išsilavinusi, rafinuota moteris, turinti aukštus standartus, ir vertini pasirinkimo laisvę.

Esi pasiryžusi įvaldyti meistriškumą savyje ir visose savo gyvenimo srityse bei vesti savo prasmingą verslą be persidirbimo ir savęs aukojimo. 

Galiu tau padėti.

APLIKUOK SAVO VIP DIENAI DABAR >>>

Štai ką žinau...

Kad sukurtum didelius pokyčius per trumpiausią įmanomą laiką, turi:

• Pakeisti aplinką iš pažįstamos į gražią, ramią ir įkvepiančią;

• Skirti laiko susitelkti darbui su fokusu iš tavo vizijos perspektyvos (užuot tiesiog daryti kasdienes užduotis, galvojant įprastu būdu);

• Gauti tau asmeniškai pritaikytus patarimus ir vedimą patyrusios mentorės, su kuria rezonuoji giliu, sielos lygmeniu.

Niekas neprilygsta investicijai į specialiai tau sukurtą erdvę, skirtą padėti tau peržengti susikurtus apribojimus ir strategiškai kurti kelią į tavo aukščiausią potencialą, laisvę, gerovę ir išsipildymą.

Leisk man būti tavo patikima strategine sielos partnere tavo kelionėje, išsilaisvinant iš dalykų, kuriuos praaugai, ir galingai pajudant į priekį, kas liečia realizavimą tavo vizijos. 

Keletas sąmoningų ir ambicingų moterų, kurioms padėjau turėti galingą proveržį į jų kitą lygmenį per jų VIP dieną...

Sonata Satya Brazauskienė 

Jogos intruktorė, saviugdos studijos savininkė

Jaučiausi pasimetusi, praradusi džiaugsmą, iš daug veiklų nebenorėjau nieko. Norėjau padaryti pažangą, be spaudimo ir persidirbimo. Norėjau išsiaiškinti, kur galiu reikštis geriausiai. Pamačiau naujus savo aspektus, kurių nebuvau įsisąmoninusi. Pajaučiau didesnį Savęs paveikslą. Iki tol, vis bandžiau save remontuoti, dabar žinau, kad man nieko netrūksta. Man tai - naujas būdas. Nors žinojau tai teoriškai, bet man tai neveikė. Viena būčiau ilgai ėjusi į visus VIP dienos suvokimus. Dalykai kitaip sprendėsi, nes kitaip mačiau. Ir štai - atėjau ir susigrąžinau Save. Pagaliau nebejaučiu liūdesio, kuris manyje buvo, jaučiu džiaugsmą ir jaučiuosi užtikrinta tuo, ką darau. Dar ir dabar vyksta procesas, pokytis integruojasi ir po 2 mėn. kreipiasi į darymą. Darymą iš norėjimo ir prisipildymo, ne dėl to, kad reikia. Mane sužavėjo Viktorijos paprastumas. Man buvo jauku, kartu struktūruota ir suplanuota, taip jaučiausi saugiai. Viktorija - dvasingumas ir žemiškumas. Ji padeda pamatyti save kaip unikalią asmenybę, bei lengvai, paprastai ir stipriai sujudina. Nebegali nedaryti.

Aida Mikutytė - Bernickienė

Interjero dizainerė ir erdvių kūrėja

Džiaugiuosi, kad kartu pavyko padaryti tiek daug - mano autorinės programos struktūravimą ir aprašymą, komunikavimą ir įgyvendinimo strategiją, įkainojimo išplėtimą, didelės ateities vizijos aktyvavimą, juodraščio knygai korekcijas, vidinio sabotažo peržengimą... Nauja kelionė prasideda. Pasirodau viešoje erdvėje drąsiau, labiau pasitikinti ir su didesniu aiškumu, apie ką esu aš ir mano ekspertizė. Dėkoju tau be galo.

SKAITYTI DAUGIAU ATSILIEPIMŲ >>>

Kas įmanoma?

 • Įženk į galingą vizijos išplėtimo, asmeninio susiderinimo ir strategijos erdvę, sukurtą 100% TAU.
 • Atsisveikink su atitarnavusiais modeliais, kurie tau trukdo gyventi saviraiškos ir finansinę laisvę, kurios nusipelnei;
 • Išplėsk erdviškumą savo gyvenime su patobulintu verslo modeliu, turint daugiau vietos savipriežiūrai ar laikui su šeima;
 • Sukurk savo autorinę mokymų programą, vietoj mėnesių bandymų ir klaidų, darant vienai;
 • Įvaldyk pardavimų meistriškumą, kad galėtum užregistruoti savo aukšto lygmens klientus su integralumu ir lengvumu;
 • Pailsink savo protą ir kūną, atkurk savo energijos resursus ir pamaitink savo sielą, kad galėtum pasirodyti savo klientams kaip savo geriausia versija;
 • Išvyk aprūpinta strategija trumpesnei darbo savaitei su DAUGIAU pajamų ir įtakos!

VIP diena prabangiame viešbutyje 

5* VIEŠBUTIS "PALANGA LIFE BALANCE SPA"

Susitiksime išskirtiniame Palanga Life Balance Spa viešbutyje.

Pradėsime nuo arbatos ar kito gėrimo, nustatydamos tavo drąsiausias intencijas ir panerdamos į darbą. Galėsi stabtelėti apmąstyti savo kūrybines ar verslo idėjas, kurios reikalauja dėmesio. 

Atsižvelgiant į tavo prioritetą, sutelksime dėmesį į tavo ekspertizės išsigryninimą, mokymų programos sudarymą ar patobulinimą ar tavo dovanų supakavimą į išskirtinius pasiūlymus, patrauklius tiems, kuriems tai skirta.

Atšvęsime intensyvų kūrybingą darbą su skaniu maistu vietiniame restorane. Po to, leisimės į parką, kur ant Birutės kalno, laikomo vienu iš jėgos centrų Lietuvoje, pervesiu tave per unikalią meditacinę praktiką. 

Kai vėl susijungsi su savo kūnu ir gyvybinėmis jėgomis, patirsi pokytį savo energetikoje, atstatysi savo energijos resursus ir giliai susijungsi su savo šerdine esme, kad taptum spindinčia, magnetiška savimi. 

Po pertraukos galime skirti laiko pakeisti įsitikinimų sistemas, kurios vis dar kliudo tau būti tuo, kas esi, ir gyventi taip, kaip trokšti. Padėsiu tau galingai įžengti į tavo vizijos įgyvendinimą su nauju pasitikėjimo, savivertės ir vidinės harmonijos pojūčiu.

Paremiant dienos mokymų ir aktyvacijų integraciją į fizinį kūną, galėsi pasilepinti atpalaiduojančiu masažu vietiniame SPA. Atšvęsime tavo naujo lygmens startą gurmaniška vakariene, sielą raminančiais pokalbiais ir juoku.

Imersija prancūziškoje pilyje

CHATEAU SAINT-VICTOR-LA-COSTE, PIETŲ PRANCŪZIJA

St Victor la Coste pilis yra stebuklinga. Ši nuosavybė skirta estetei, kuri nori didingo įkvėpimo, suderinto su ramybe.

Tai privatūs namai su nuostabia energija, įstabiomis dekoracijomis ir rūpestinga atmosfera, kurie nesijaučia svetimi kaip viešbutis. Jie tikrai ypatingi!

Pilis yra įsikūrusi turizmo nepaliestame kaime Provanso pasienyje, todėl rudeniop galime pratęsti vasaros sezoną su balzamiška oro temperatūra.

Apsigyvensime viename iš kotedžų. Visi šiuolaikiniai patogumai, patogios lovos ir geriausios kokybės egiptietiška patalynė. Tai erdvė, kuri kviečia tavo vidinę Karalienę pasirodyti be atsiprašinėjimų.

Karališka aplinka, apsupta senovinių gardžiai kvepiančių rožių ir elegantiško akmeninio baseino su kolonomis ir statulomis, parems tave realizuoti savo didžiąją viziją.

Nesvarbu, ar tai būtų tavo gyvenimo darbo gimimas, ar esamų pasiūlymų atgimimas, drauge skirsime laiką minčių šturmui, kūrybiniam planavimui ir strategijos išdėstymui. Padarysime pertrauką per pietus baseino terasoje, mėgaudamosi taure pasakiško rožinio vyno.

Pasidalinsiu su tavimi savo kvantinės kūrybos metodais, kad išjudintume tavo naujas manifestacijas. Nesijaudink! Turėsi laiko atsipalaiduoti tarp mūsų sesijų savo privačiame kambaryje arba lauke, gėrėdamasi didingu vaizdu.

Pridėk kelionę per nuostabius vynuogynus į netoliese esantį žavingą Prancūzijos miestelį, kur surengsime šventinę vakarienę su nuostabiais vietiniais gurmaniškais produktais ir pakelsime tostą į tavo pergalę!

VIP diena mano namuose

GIRULIAI, KLAIPĖDA

Įsivaizduok aukštas pušis, balto smėlio pakrantę, besiritančias Baltijos jūros bangas ir puikų orą. Susitikime mano namų šventovėje, ramiame Girulių kurorte padėti tau nusiimti nuo savo pečių versliškumo įtampą.

Ši vieta žinoma dėl savo gamtos grožio, o jūra - vos už 500 m. Galvok apie tai kaip savo saugų prieglobstį, kur galėsi iš naujo prisipildyti, gauti gilų pamaitinimą, kūrybinį įkvėpimą ir iš naujo susiderinti su savo ritmu.

Pasitiksiu tave su gaiviu gėrimu ir šviežiais sveikais užkandžiais. Tuomet nustatysime tavo intencijas. Sieksime aiškumo tavo vizijoje - kaip nori prisidėti prie žmonių gerovės su savo talentais ir kaip tai įgyvendinti, naudojant specialiai tau pritaikytas verslo struktūras ir strategijas.

Pietums pasilepinsime lengvais pietumis gražioje kavinėje prie paplūdimio. Tuomet prasiblaškysime ir nuraminsime savo protus pasivaikščiodamos miške. Tikiuosi, esi pasiruošusi nuoširdiems pokalbiams apie gyvenimą, moterišką lyderystę ir viską, kas tarp jų?

Po pertraukos skirsime laiko pakeisti tavo įsitikinimų sistemas, kurios tau vis dar kliudo būti tuo, kas esi, ir gyventi taip, kaip nori. Padėsiu tau galingai įžengti į įgyvendinimą su nauju aiškumo, savivertės ir pasitikėjimo, vidinės harmonijos ir pilnatvės pojūčiu.

Užbaigsime atšvęsdamos prabangia vakariene mano mėgstamame nuostabiame restorane.

Investicija apima:

 • Viena privati VIP diena su visais užsiėmimais, gurmaniškais patiekalais ir patirtimi.
 • Privatus pasiruošimo skambutis likus savaitei iki numatytos datos optimizuoti mūsų laiką drauge.
 • Papildomas asmeninis koučingo skambutis praėjus 30 dienų po VIP dienos. Pasiūlysiu bet kokią papildomą pagalbą, padedant tau įgyvendinti planą ir strategiją, kuriuos sukūrėme per tavo VIP dieną, ir atsakysiu į tavo klausimus.

Kiek tai kainuoja?

Kaina prasideda nuo 1200€ ir priklauso nuo VIP dienos tipo bei valandų skaičiaus.

Patirtis yra viskas įskaičiuota, išskyrus tavo atvykimo transportu išlaidas. Apgyvendinimo išlaidos - priklauso nuo kiekvieno atvejo. Ir taip, gali nurašyti tai kaip verslo išlaidas!

Suprantu, gali būti sunku patikėti, kad viena diena gali reikšmingai pakeisti tavo gyvenimą, tačiau patyrusi mentorė gali padėti tau daug sutaupyti daug streso ir nukrypimo nuo vėžių. Būtent tam čia esu tau.

Pasiruošusi leistis į gyvenimą keičiančią kelionę?

Pasibaigus mūsų drauge praleistam laikui...

 • Išvyksi su neįtikėtina verte, tokia kaip, struktūra ir strategija tavo Gyvenimo darbui, suvereniai lyderystei ir drąsiems pinigų tikslams.
 • Jausiesi nušviesta, įkvėpta ir įgalinta pasirodyti savo Genijaus zonoje, pasiruošusi mylėti save ir kitus nauju būdu.
 • Šias dienos aktyvacijas nešiesi su savimi daug mėnesių į priekį ir tai padės tau spindėti kaip ryškiai žvaigždei bei pritraukti naujas galimybes (klientus, pinigus, pasiūlymus).
 • Turėsi aiškius žingsnius, kaip pradėti įgyvendinti savo kitą lygmenį, kuriais galėsi sekti nieko nelaukdama! 

Kasmet yra ribotai vietų šiai privačiai VIP patirčiai, todėl nedelsk susisiekti patyrinėti šią galimybę, kol ji dar prieinama šiemet. Laukiu pasidalinti šia ypatinga patirtimi su tavimi!

APLIKUOK SAVO VIP DIENAI DABAR >>>