Privatumo politika

Šiame privatumo pranešime atskleidžiamos privatumo praktikos viktorijasimasiute.com svetainei. Šis privatumo pranešimas taikomas tik informacijai, surinktai šios svetainės. Jis informuos jus apie:

  1. Kokia asmeniškai identifikuojama informacija yra surenkama iš jūsų per svetainę, kaip ji naudojama ir su kuo dalinimasi. 
  2. Kokie pasirinkimai prieinami jums, kas liečia jūsų informacijos naudojimą. 
  3. Esamos saugumo procedūros apsaugoti nuo jūsų informacijos neteisingo panaudojimo.
  4. Kaip jūs galite pataisyti bet kokius netikslumus informacijoje. 

Informacijos rinkimas, naudojimas ir dalijimasis 

Mes esame vieninteliai savininkai informacijos, surinktos šioje svetainėje. Tik mes turime prieigą į informaciją bei rinkti informaciją, kurią jūs duodate mums per el. paštą ar kitą tiesioginį kontaktą iš jūsų.  Mes niekam neparduosime ir neišnuomuosime šios informacijos. 

Mes naudosime jūsų informaciją jums atsakyti, kas liečia priežastį, kodėl jūs su mumis susisiekėte. Mes nesidalinsime jūsų informacija su jokia trečiąja šalimi už mūsų organizacijos ribos, išskyrus, kiek tai reikalinga įgyvendinti jūsų prašymą, pvz. išsiųsti užsakymą. 

Nebent jūs mūsų paprašysite to nedaryti, mes galime susisiekti su jumis el. paštu apie akcijas, naujus produktus ar paslaugas, ar pokyčius mūsų privatumo politikoje. 

Jūsų prieiga prie informacijos ir jos kontrolė

Jūs galite atsisakyti bet kokio mūsų kontakto ateityje bet kuriuo metu. Galite padaryti nurodytą apačioje bet kuriuo metu, susisiekdami su mumis el. pašto adresu arba telefonu, nurodytais mūsų svetainėje: 

  • Sužinoti, kokią informaciją turime apie jus, jei turime. 
  • Pakeisti/ pataisyti bet kurią informaciją, kurią turime apie jus. 
  • Paskirti mus ištrinti bet kokią mūsų turimą informaciją apie jus. 
  • Išreikšti bet kokį susirūpinimą, kurį turite dėl mūsų jūsų informacijos naudojimo.  

"Slapukai"

Šioje svetanėje mes naudojame "slapukus". Slapukas yra gabalėlis informacijos lankytojo kietajame diske, padedantis mums pagerinti jūsų prieigą prie mūsų svetainės ir atpažinti pasikartojančius lankytojus mūsų svetainėje. Pavyzdžiui, kai mes naudojame slapuką jus identifikuoti, jums nereikia prisijungti su slaptažodžiu daugiau nei vieną kartą,  tokiu būdu sutaupote savo laiką mūsų svetainėje. Slapukai leidžia mums sekti ir atsiliepti į vartotojo interesus praturtinti jų patirtį mūsų svetainėje. Slapukų naudojimas nėra jokiais būdais susietas su jokia asmeniškai identifikuojama informacija mūsų svetainėje. 

Užsakymai

Mes prašome iš jūsų informacijos mūsų užsakymo formoje. Kad įsigytumėte iš mūsų, privalote suteikti kontaktinę informaciją (kaip vardas ir pristatymo adresas) bei finansinę informaciją (kaip kredito kortelės numeris, galiojimo pabaigos data). Ši informacija yra naudojama sąskaitų tikslais ir įgyvendinti jūsų užsakymus. Jei turime problemų pristatydami užsakymą, naudosime informaciją susisiekti su jumis. 

Saugumas

Mes galime imtis atsargumo priemonių apsaugoti jūsų informaciją. Kai jūs pateikiate mums neskelbtiną informaciją per mūsų svetainę, jūsų informacija yra apsaugoma tiek internete, tiek neprisijungus. 

Bet kada, kai mes renkame neskelbtiną informaciją, ta informacija yra šifruojama ir saugiai perduodama mums. Tai galite patikrinti ieškodami užrakto piktogramos adreso juostoje ir ieškodami „https“ tinklalapio adreso pradžioje.

Nors mes naudojame šifravimą, kad apsaugotume neskelbtiną informaciją, perduodamą internete, mes taip pat apsaugome jūsų informaciją neprisijungus. Tik darbuotojams, kuriems reikia informacijos tam tikram darbui atlikti (pavyzdžiui, klientų aptarnavimui), suteikiama prieiga prie asmens identifikavimo informacijos. Kompiuteriai / serveriai, kuriuose saugome asmens identifikavimo informaciją, laikomi saugioje aplinkoje.

Jei turite bet kokių klausimų dėl atsakomybės apribojimo, grąžinimo ar privatumo politikos, prašome susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

Viktorija Šimašiūtė

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.