Ieškai patikimos ir įžvalgios mentorės?

Tokios, kuri rezonuotų tau sielos lygmeniu ir galėtų palaikyti pakankamai stiprią erdvę Tau?

Tokios, kuriai TAVO ŠUOLIS tavo gyvenime ir versle rūpėtų taip, kaip tau?

Susipažinkime.

 

Dirbdama su sąmoningais ir ambicingais savo sričių lyderiais ir ekspertais, tokiais, kaip tu, žinau, kad jau turi savo patirtį, žinias, įgūdžius ir VIZIJĄ.

Ir tavo vidinis GPS veda tave realizuoti tą potencialą.

Ne atsitiktinumas, kad esi čia.

Leisk man atspėti…

Esi gerai save suvokianti, sėkminga asmenybė.

Esi atsidavusi (ęs) įvaldyti save ir daryti viską, ko reikia, kad gyventum savo sąlygomis.

Nemąstai mažais standartais ir nuolat keli sau kartelę aukščiau.

Žinai, kad esi čia dėl DAUGIAU.

Esi aštraus proto, myli veiksmą ir nebijai rizikos, taip pat pasižymi dvasine branda ir esi įsicentrinusi (ęs) savo širdyje.

Trokšti išreikšti visa tai, kas yra tavo viduje, būti įtakinga (s) ir gerbiama (s).

Nori pastatyti savo klestinčią imperiją iš Ateities ir realizuoti savo aukštesnį potencialą iš Tėkmės.

Nesi iš tų, kurie gali padėti savo svajones į šalį.

Stagnacija tau yra skausminga, nuobodulys ir vidutinybė tave varo iš proto.

Štai kodėl esi pastoviame ieškojime didesnės prasmės, nesvarbu, kokias mylias įveikei.

Niekas kitas, nei KITAS lygmuo tavęs ilgam nepatenkins.

Tačiau...

Galbūt, svyruoji, darydama (s) pasirinkimą, baimindamasi (s), kad gali nepasisekti, arba patiri lėtą progresą, kas liečia tavo svajonių manifestavimą...

Galiu tau padėti.

Sutinku, kad sprendimai yra kiekviename iš mūsų, tačiau padaryti proveržį ir pažangą pačiai (pačiam) yra sunki užduotis. Aukštesni sėkmės lygmenys reikalauja aukštesnio lygmens paramos.

Ypač, jei esi pirmtakė (as) savo srityje, kai pasaulis aplink tave dar tik vejasi sąmonės lygmenį, kuriam save pažadinai. 

Taip pat, esu tikra, kaip dauguma lyderių, ant savo pečių nešiesi daug atsakomybių su visu tuo, ką turi sužiūrėti bei padaryti kasdien. Nors tau puikiai sekasi įkvėpti ir įgalinti kitus, esi linkusi (ęs) pamiršti apie save ir atidėti savo poreikius.

Štai ką žinau:

Kad galėtum duoti kitiems - savo darbui, savo klientams, savo šeimai - privalai gauti. Kuo daugiau rūpinamės savimi, tuo geriau galime pasitarnauti iš pertekliaus vietos.

APLIKUOK PATYRINĖTI GALIMYBES >>>

Koks mano vaidmuo?

Per daugiau nei 10 patirties metų, dirbau su daug lyderių iš skirtingų sričių - nuo įmonių vadovių iki verslo savininkių ir savo širdies veiklą kuriančių moterų. 

Tai yra sėkmingos moterys, kurios jau pasiekė didelių dalykų fiziniame pasaulyje. Jos yra gerbiamos už savo ekspertizę jų bendruomenėse ir organizacijose.

Kai ateina pas mane, jos žino, kad yra didesnis potencialas, kuris nori būti išreikštas per jas. Dažnai, jos yra pavargusios nuo persidirbimo, užbaigė su savo ekspertizės nuvertinimu arba nepasiekia matomumo, kuriam, žino, yra čia.

Jos siekia maitinančios oazės savo gilesnei transformacijai ir verslo atnaujinimui, kad galėtų plėstis savo meistriškume ir pasiekti naujus paspartintus rezultatus be spaudimo.

Jei esi čia, žinau, kad tai tau kalba. 

Kuo unikalus darbas su manimi

Didelė dalis to, ką darau su klientais, yra vidinis darbas ir asmeninė transformacija, nes tikiu, kad be vidinio susiderinimo jokios strategijos neveiks.

Pirmiausia, padedu tau gilėti savo sielos būtyje, išmintyje, aistroje, darbe, kurį darai, kad turėtum reikalingą energiją, motyvaciją, ryžtą ir gebėjimą užtikrinti augimą savo versle ir gyvenime.

Padedu pamatyti tavo akląsias vietas ir išvalyti apribojimus (pasąmoninius modelius, ribojančius įsitikinimus, vaikystės sąlygotumą, kt.) ar įpročiu tapusį savęs mažinimą, kuris slepia tavo didingumą arba blokuoja gebėjimą gauti pinigus su gracija.

Taip natūraliai susilygiuoji su savo kitu lygmeniu - ateitimi, kurios nori. Jei tęsi imtis įkvėpto veiksmo, kuris dabar ateis nebe tik iš proto, bet iš iš naujo suderintos tavo vidinio vedimo sistemos, įgyvendinsi savo tikslus su didesniu lengvumu.

Nesu iš tų koučerių, kuri sakys: „Tiesiog pasitikėk Visata ir lauk, kol įvyks stebuklas“. Derinu dvasinį aspektą, energetiką ir mąstyseną su praktinėmis verslo strategijomis, išplečiant tavo natūralią spindėjimo būseną ir sukuriant magnetizmą tavo darbe.

Paremiu tavo individualų įgalinimą bei unikalų atsiskleidimą ir suderinu tavo verslą šiems laikams per stiprius pamatus, formos tobulumą ir iš vidaus (vs iš išorės) kylančią strategiją. Mentorystės laikotarpiu pervesiu tave per patikrintą procesą turėti kvantinį šuolį, sutraukiant laiką ir įtvirtinant tavo aukščiausią įmanomą realybę čia ir dabar.

APLIKUOK PATYRINĖTI GALIMYBES >>>

Mano metodas

Naudodama savo Magnetiškos lyderystės metodą, vesiu tave per specifinius žingsnius, padedant tau pajudėti iš jaudinimosi ir išsekimo, kas liečia realizavimą tavo misijos ir kūrimą finansinės gerovės tavo versle, į kitą lygmenį laisvės ir tėkmės: 

 Svajok apie Didelį: Apkabink savo didelę Viziją ir šerdinį troškimą be atsiprašinėjimų, kad aktyvuotum savo Sielos pašaukimą savo verslo kelionėje.

 Pasakyk Taip buvimui valdžia savo teritorijoje: Įženk į savo suverenią lyderystę su pasitikėjimu ir laisvai būk savimi, be turėjimo mažintis ar įrodinėti save.

 Transformuok savo pinigų apribojimus: Išvalyk savo pasąmoninius pinigų apribojimus ir išplėsk savo gavimo gebėjimą, kad galėtum turėti finansinę laisvę, kurios nusipelnei.

 Iš chaoso į tvarką: Integruok su siela darnią tvarką į savo verslą, kad pagaliau galėtum juo mėgautis ir pritraukti savo idealius klientus, be turėjimo dirbti dar sunkiau.

 Įkūnyk magnetizmą: Pagaliau kurk savo autentišką palikimą ir sąmoningai manifestuok iš savo moteriškos tėkmės, kad galėtum užtikrinti garantuotą pergalę, be forsavimo ar aukojimosi.

Jokio "sausainių formelės" programavimo. Tavo mentorystės kelionė yra 100% pritaikyta tau. Per mūsų laiką drauge, skirsiu savo energiją tavo unikaliaus potencialo atsiskleidimui ir šuoliui tavo gvenime bei versle su intencija, kad patirtum lengvumą.

Esame geras derinys dirbti 1-su-1, jei: 

✓ Jauti kvietimą kitam skyriui tavo gyvenime ir darbe arba versle.

✓ Esi pasirengusi (ęs) atnešti į pasaulį savo ekspertizę nauju ir galingu būdu.

✓ Esi pasirengusi vertinti tai, kas esi ir ką darai, ir uždirbti daugiau, dirbant mažiau.

✓ Pavargai sunkiai dirbti ir nori turėti daugiau erdvės savipriežiūrai.

✓ Nori būti siekiama (s) tavo idealių, įsipareigojusių ir mokių klientų.

✓ Nebenori grupinių programų, trokšti 100% TAU pritaikyto vedimo, kad sutaupytum laiką ir atrakintum savo visą potencialą.

✓ Nebenori švaistyti savo laiko ir praleisti dar vienus metus, einant ratais, “bandymų ir klaidų” keliu, mėginant viską išsiaiškinti pačiai (m).

✓ Nebenori dar vieno verslo koučerio, kuris duos grynai vyrišką, protu paremtą verslo strategiją, o kai dirbai su dvasiniais mokytojais, tai tau tampa pernelyg neįžeminta…

Jei pažymėjai visus ar daugumą, esu ta mentorė, su kuria nori pasikalbėti. 

Pasirengusi (ęs) pasitraukti sau iš kelio ir leisti savo tikrajai Esmei spindėti?

Jei laukei tobulos mentorės, tobulo laiko, tobulo plano arba patvirtinimo, ŠTAI. Pasirengusi (ęs) atsiliepti į savo KVIETIMĄ? Paspausk nuorodą apačioje dabar užpildyti paraišką savo nemokamam Vizijos strategijos skambučiui.

APLIKUOK PATYRINĖTI GALIMYBES >>>

Kristina Jankauske

Transformacinė koučerė, lektorė, www.zydintisiela.lt 

Žinojau, kad pati eičiau link savo vizijos lėtai, tarsi per tamsų kambarį, ieškodama išėjimo. Jaučiau raginimą greitesniam keliui. Norėjau jausti drąsą atnešti savo sielos dovanas, jaustis užtikrintai, kad galėčiau save pozicionuoti, kalbėti ir su malonumu vesti savo veiklą. Būčiau užtrukusi ilgai vien nueiti taip toli. Dirbdama su Viktorija vos per 6 mėnesius padariau didžiulį šuolį. Svarbiausias dalykas yra susilygiavimas, kurį ji palaikė kiekvienoje sesijoje. Šiame susilygiavime viskas įmanoma ir visos baimės bei nesaugumas ištirpsta lengviausiu būdu. Iki mentorystės, man buvo sunku suformuluoti ir paaiškinti transformacinį darbą, kurį darau. Džiaugiuosi, kaip natūraliai dabar sklinda mano žinutė – nebereikia galvoti. Man patinka, kaip drąsiai pasirodau viešumoje. Neįmanoma žodžiais apsakyti, kokia dovana yra darbas su Viktorija. Aiškus vedimas ir didžiulis palaikymas, vedantis į didžiulius pokyčius, grakštų paspartinimą ir nuostabius rezultatus.

Jurgita Šidlienė

Transformacinė koučerė

Norėjau susikurti veiklą, kur galėčiau dalintis savo patirtimi ir žiniomis, bet nemačiau, kaip viską apjungti, trūko aiškios vizijos ir plano. Mentorystėje jaučiau užtikrintą vedimą bei palaikymą. Viktorijos palaikymas - kartais griežtas, kartais švelnus - būtent toks, kokio reikėjo konkrečioje situacijoje. Leidai abejoti, nusivilti, norėti viską mesti ir vėl susikaupti. Labai padėjo tavo nuoseklumas ir konkretumas, o tavo meditacijos dar labiau įtvirtino įžvalgas ir suvokimus. Viktorija yra sukūrusi programą nuo... iki.. : nuo vizijos iki plano. Sukurtų darbaknygių pagalba perėjome visus veiklos kūrimo etapus. Išmokau save paremti ir atstatyti energijos resursus. Labai linkiu patirti kelionę su Viktorija kiekvienai, kuri svajoja apie savo veiklą, bet trūksta aiškumo ar tikėjimo, arba kuri jau yra savo veikloje, bet jaučiasi užstrigusi, nežino kaip arba nedrįsta reklamuoti savo kūrybos, pasiūlyti jos platesnei auditorijai; kiekvienai, kuriai reikia ir žinių, ir naujų energijos resursų, ir naujo požiūrio.

SKAITYTI DAUGIAU ATSILIEPIMŲ >>>

Silvija Šimulytė

Moters prado atskleidėja ir pirties meistrė, sodybos "Ramybės uostas" įkūrėja

Viktorija yra nuostabi mentorė ir vedlė. Apsisprendimą leistis su ja lėmė žinojimas, kad niekas kitas man nepadės, nes jau buvau išbandžiusi daug mokytojų. Dalyvavau Viktorijos grupinėje programoje ir po jos mano verslas stipriai paaugo. Mentorystė su Viktorija yra galinga parama, apimanti aiškius veiksmų žingsnius, supratimą apie savo misiją ir gausos išplėtimą. Per visą mentorystę kasdien jaučiau jos palaikymą. Džiaugiuosi savo verslo plėtra bei naujomis verslo parnerystės galimybėmis, kurios atėjo po programos. Nepraėjus metams po mentorystės, tikrove tapo visi troškimai, kuriuos manifestavau su Viktorijos pagalba - įskaitant verslo išsiplėtimą, mylinčią partnerystę ir savo pirtį renginiams. Viktorija žino, ką daro.